انتشار سه جلد کتاب آموزشی ویژه خدمه و خادمیاران حرم مطهر رضوی
۱۳۹۹-۰۸-۰۷

در راستای تولید محتوای مورد نیاز و دانش بومی مرتبط با خدمت به زائرین عزیز، با همکاری انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) ، کتابهای آموزشی ویژه خدمه و خادمیاران حرم مطهر رضوی با موضوعات زیر به چاپ رسیده است:

1- کتاب مکالمه رضوان ( Rezvan Dialogues)

در این کتاب زبان انگلیسی به صورت مکالمات پرسش و پاسخ بین زائرین و خادمین در حرم مطهر امام رضا علیه السلام آموزش داده می شود.

این کتاب 300 صفحه ای همراه با سی دی صوتی با تلفظ (افراد بومی انگلیسی زبان) عرضه می گردد. در این کتاب مکالمات تخصصی  در بخشهای صندلی چرخدار، انتظامات حریم رضوی، امانات، پیداشدگان، مهمانسرا و مکالمات عمومی آورده شده است. نویسنده کتاب جناب آقای عظیم سرودلیر مدرس محترم گروه زبان انگلیسی و خادمیار افتخاری آموزش حرم مطهر رضوی هستند. این کتاب در برگیرنده مکالمه با واژگان و اصطلاحات تخصصی اماکن زیارتی است و در حقیقت حاصل 15 سال تلاش پی گیر و تجربه عملی تدریس در کلاسهای ضمن خدمت خدام، تجربه میدانی گشت با اشخاص انگلیسی زبان و اشخاصی است که چند دهه در کشورهای انگلیسی زبان زندگی کرده اند.

2- کتاب خود آموز زبان ترکی (ازون ارگش تورکو دانوشماغی)

این کتاب نیز توسط استاد سرودلیر نوشته شده است و در آن در قالب 15 درس به مکالمات بین زائرین و خادمین به زبان ترکی آذری پرداخته شده است. این کتاب 96 صفحه ای نیز همراه با سی دی صوتی عرضه می گردد.

3- کتاب مکالمه چند زبانه

این کتاب 160 صفحه ای نیز توسط اساتید افتخاری آموزش حرم مطهر و با همکاری کمیسیون زائرین غیر ایرانی نوشته شده است. در این کتاب مکالمات رایج بین زائرین و خادمین در قالب 20 درس به شش زبان فارسی ، انگلیسی، عربی، ترکی آذری، اردو و فرانسوی آورده شده است.

کتابهای فوق منبع تدریس اساتید و مدرسان آموزش حرم مطهر رضوی می باشد. در صورتی که خدمه  یا خادمیاران گرامی مایل به تهیه این کتاب باشند، می توانند بن تخفیف 40% را از اتاق 7 مجموعه شیخ محمد عارف تهیه کرده و جهت خرید به فروشگاه های به نشر در اطراف حرم مطهر رضوی مراجعه نمایند.

سازندگان:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید