اطلاعیه ثبت نام دوره های آموزشی(ترم بهار 1400)
۱۴۰۰-۰۱-۱۴

اطلاعیه ثبت نام دوره های آموزشی (ترم بهار 1400)

📣 ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو، اطلاعیه ثبت نام دوره های آموزشی ترم بهار 1400 (ویژه خادمیاران بومی مشهد) به شرح زیر تقدیم می گردد:

زمان ثبت نام: از 18 فروردین ماه لغایت 28 فروردین ماه 1400

زمان حذف و اضافه: 30 و 31 فروردین

زمان شروع کلاس ها: از 1400/02/04 به بعد (مصادف با ماه مبارک رمضان)

زمان برگزاری آزمون مجازی نهایی: اواخر خرداد 1400 (به تاریخ دقیق آزمون هنگام ثبت نام دقت نمایید)

هر نفر مجاز به انتخاب حداکثر یک درس عمومی و یک درس تخصصی و یک درس اختصاصی است. دروس اختصاصی ویژه سمت های خاص است. در صورت تعلق نگرفتن درس اختصاصی در طی سال، کسب 20 امتیاز از دو درس عمومی و تخصصی کفایت می کند.

✅ با توجه به برنامه ريزي صورت گرفته و با همكاري مركز جامع مشاوره، مركز فناوري اطلاعات و فضاي مجازي ، مركز امور خادمين و مديريت توانمند سازي و آموزش منابع انساني آستان قدس رضوي، ثبت نام بالغ بر 30 دوره آموزشي بصورت وبینار در سامانه جامع خادم رضوي به آدرس: khadem.razavi.ir از مورخه 18 فروردین لغايت 28 فروردین 1400 بصورت اينترنتي و براي كليه نيروهاي افتخاري حرم مطهر رضوي (به غير از خادمياران استاني) آغاز مي گردد.

✅ شروع كلاس هاي مجازي از 4 اردیبهشت ماه 1400 به بعد خواهد بود.

✅ بر اين اساس همانند ترم هاي گذشته، هر نيروي افتخاري داراي يك صفحه ويژه آموزش خواهد بود كه با درج كد ملي به عنوان نام كاربري و كلمه عبور مي تواند وارد سامانه شده و ضمن مشاهده اطلاعات و جزئيات كلاس ها، در دوره هاي آموزشي ثبت نام نمايد.

✅ شايان ذكر است با توجه به ضرورت اقدامات پيشگيرانه بهداشتي و لزوم ادامه فرايند آموزش در ترم زمستان ، دوره هاي مذكور به صورت مجازي (كلاس آنلاين در قالب وبينار) طراحي شده است تا امكان بهره گيري حداكثري نيروها فراهم گردد. در اين دوره، كلاس حضوري جهت ثبت نام وجود ندارد.

✅ همچنين امكان بهره برداري از منوي بسته هاي آموزشي نيز در اين سامانه فراهم است تا امكان كسب امتياز آموزشي بدون ثبت نام و محدوديت زماني نيز وجود داشته باشد.

✅ کسب حداقل 25 امتیاز آموزشی در هر سال کفایت می کند. 10 امتیاز دروس عمومی، 10 امتیاز دروس تخصصی و 5 امتیاز دروس اختصاصی. از طریق منوی کارنامه آموزشی می توان از امتیازات کسب شده اطلاع پیدا کرد. خدمتگزارانی که در ترم بهار امکان ثبت نام ندارند می توانند در ترم های تابستان، پاییز یا زمستان ثبت نام کنند.

✅ هر نفر مجاز به انتخاب حداکثر یک درس عمومی و یک درس تخصصی و یک درس اختصاصی است. دروس اختصاصی ویژه سمت های خاص است. در صورت تعلق نگرفتن درس اختصاصی در طی سال، کسب 20 امتیاز از دو درس عمومی و تخصصی کفایت می کند.

✅ کلاس های مجازی، هفته ای یک مرتبه (یک جلسه) برگزار می گردد. (مثلا کلاس 5 جلسه ای در 5 هفته برگزار می گردد. هفته ای یک جلسه) - نیازی به ثبت نام در هر چهار ترم سال نیست.  کسب حداقل 25 امتیاز آموزشی در هر سال کفایت می کند.

✅ ليست عناوين دوره ها و بسته هاي آموزشي و جزئيات كلاس ها از 18 فروردین ماه 1400 در سامانه جامع خادم رضوي قابل مشاهده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید